Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zbuduj markę osobistą - warsztaty w PPPT

13-11-2018  

 

Zbuduj markę osobistą, czyli bezpłatne warsztaty w Płocku!

 

Płock - a konkretnie Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny - już 14 listopada stanie się miejscem ciekawych warsztatów. Podczas bezpłatnego spotkania uczestnicy dowiedzą się jak zbudować swoją własną markę i jak wykorzystać ten proces do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Prowadzącą warsztat będzie Grażyna Białopiotrowicz.

Obecnie unikalny pomysł, ewentualnie specjalistyczna wiedza są zaledwie jednymi z kilku elementów koniecznych do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Niezwykle kluczowe dla kariery jest też pojęcie kształtowania marki osobistej. Wychodząc z tego założenia Płocki Park Technologiczno-Przemysłowy postanowił 14 listopada zorganizować bezpłatny warsztat w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Podczas spotkania "Budowanie marki osobistej" uczestnicy dowiedzą się jak świadomie kształtować swój wizerunek i jak analizować wizerunek innych. Kluczowymi pojęciami staną się sygnały niewerbalne i komunikacja gestu. Dodatkowo omawiane będą pojęcia dotyczące najnowszych trendów w kwestii zarządzania relacjami biznesowymi oraz zagadnienia związane z usprawnianiem działań biznesowych, a w szczególności kontaktami z klientami i pozyskiwaniem nowych partnerów.

Warsztaty prowadzić będzie Grażyna Białopiotrowicz. To jeden z najlepszych specjalistów w zakresie budowania marki osobistej w biznesie i polityce w Polsce. A zakres jej doświadczenia jest naprawdę szeroki. To autorka książki opowiadającej o tym jak być kobietą biznesu, wykładowczyni Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz organizatorka cyklu szkoleń i warsztatów.

- Grażyna Białopiotrowicz jest kobietą niezwykle mądrą i inspirującą. To wybitna specjalistka w zakresie budowania marki osobistej w biznesie i polityce, zatem możliwość bezpłatnego spotkania z nią jest naprawdę unikalna w skali Polski. - powiedziała Joanna Olejnik - inicjator warsztatów z ramienia Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Bezpłatne spotkanie odbędzie się 14 listopada w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ul. Łukasiewicza 39 w Płocku w godzinach 17:00 - 20:30.

Zgłoszenia na email joanna.olejnik@pppt.pl

 

 

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN