Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Znajdź wsparcie i rozwijaj swój biznes

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. ma przyjemność zaprosić na wyjątkową konferencję pt. „Znajdź wsparcie i rozwijaj swój biznes - spotkanie dla przedsiębiorców i samorządowców”, która odbędzie się 12 marca 2020 r.

W jej trakcie poszukamy sposobów na wspieranie inicjatyw gospodarczych i zrobimy to w naprawdę zaszczytnym gronie. W końcu partnerami spotkania są Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (ŁSSE), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) oraz IPMA Polska.

W czasie spotkania poruszone zostaną niezwykle ważne dla przedsiębiorców i samorządowców kwestie. Będziemy rozmawiać m.in. o tym:

  • jak prowadzić biznes z ulgą podatkową - głównie w kontekście stref ekonomicznych,
  • jak poszukiwać dofinansowania dla nowych pomysłów,
  • czy zdobycie kredytu na firmę jest takie skomplikowane,
  • jak dużą rolę w realizacji strategii organizacji pełnią portfele, programy i projekty.

Konferencja pt. „Znajdź wsparcie i rozwijaj swój biznes - spotkanie dla przedsiębiorców i samorządowców” odbędzie się Konferencja pt. „Znajdź wsparcie i rozwijaj swój biznes - spotkanie dla przedsiębiorców i samorządowców” odbędzie się 12 marca 2020 roku (czwartek). Start wydarzenia jest zaplanowany na godz. 9.30. Prelekcje przedstawicieli naszych partnerów powinny zakończyć się do godz. 14.30. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. w Płocku przy ulicy Łukasiewicza 39, w budynku Centrum Usług Korporacyjnych, w sali konferencyjnej na parterze.

Chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do kontaktu pod nr tel. (24) 364-03-56 lub na adres e-mail: edyta.doiczman@pppt.pl

Na niniejsze wydarzenie można się również zarejestrować pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/ppptparp/  

 Serdecznie zapraszamy

<<powrót

 
 

Marki Grupy ORLEN