Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
„Praca zdalna z Google”, szkolenie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. wspólnie z Firmami Jutra, nowym programem Google i PFR, przygotował bezpłatne warsztaty dla firm pn. „Praca zdalna z Google”, które odbędą się 18 listopada 2020 r. o godz. 13:30 za pośrednictwem platformy Zoom.

W obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa wielu pracodawców zdecydowało się na wprowadzenie w swoich firmach pracy zdalnej. Praca poza biurem, zarządzanie zespołami rozproszonymi i zmiana organizacji całej firmy wiąże się z nowymi wyzwaniami, zarówno dla pracodawców i pracowników.

Aby wesprzeć przedsiębiorców stojących przed tym wyzwaniem, PPP-T wspólnie z Firmami Jutra przygotowało warsztaty, które pomogą małym i średnim firmom w organizacji pracy poza biurem.

Już 18 listopada będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach dedykowanych wszystkim, którzy swoją pracę świadczą z domu. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się: jakie narzędzia są pomocne w prowadzeniu biznesu zdalnie, na co zwrócić uwagę w okresie transformacji swojej firmy do pracy online, gdzie otrzymać więcej informacji i materiałów.

W sposób szczegółowy przedstawione zostaną możliwości, jakie dają następujące narzędzia: kalendarz Google, Google meet, Google chat, poczta Gmail, dokumenty Google, arkusze Google prezentacje Google, dysk Google, Google moja firma, czy wykorzystanie YouTube do transmisji na żywo. Warsztat odbędzie się online w godz. 13.30-14.30, za pomocą platformy Zoom.

Aby wziąć udział w bezpłatnym warsztacie, należy zarejestrować się za pośrednictwem platformy Konfeo.

TUTAJ można zapisać się na szkolenie: https://pracazdalna-pppt-tp2020-w-i.konfeo.com

 

<<powrót


 
 

Marki Grupy ORLEN