Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
„Miejsce kobiety w biznesie” - konferencja


Dziękujemy za zainteresowanie naszą konferencją pn. "Miejsce kobiety w biznesie" planowaną na 07.10.2021r. Niestety z przyczyn niezależnych jesteśmy zmuszeni ją odwołać. O nowym terminie poinformujemy możliwie najszybciej.​

Już 7 października 2021 roku w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym odbędzie się konferencja pt. "Miejsce kobiety w biznesie". Spotkanie będzie wyjątkowe. A zadecyduje o tym nie tylko jego tematyka, czy możliwość wygrania świetnych prezentów, ale przede wszystkim zaproszone prelegentki. Przed uczestniczkami wystąpi Grażyna Szapołowska i Dorota Goldpoint. A tak głośne nazwiska w Płocku raczej nie pojawiają się na jednej sali.

Jako pierwsza na scenie pojawi się Dorota Goldpoint - psychoterapeutka i projektantka, która nie tylko stawia na biznes, ale i empatię. A swoim speechu przedstawi:
- Kobiecość i jej postrzeganie w zmieniającym się świecie,
- Klasyczne rozumienie roli kobiety w społeczeństwie,
- Jakim liderem jest kobieta? Przywództwo kobiet w biznesie,
- Definicje i czynniki sukcesu zawodowego z perspektywy kobiet,
- Kobiecy styl zarządzania.

Drugą z prelegentek będzie Grażyna Szapołowska - świetnie znana aktorka filmowa i teatralna, która na bazie własnych doświadczeń, ale także i jednej z książek pt. "Ścigając pamięć" przygotuje power speech uświadamiający paniom drogę do ich dojrzałości biznesowej. Opowie w nim o:
- Sukcesie zawodowym budowanym na bazie osobistych doświadczeń,
- Sile i roli dojrzałych kobiet w biznesie,
- Jak wykorzystać potencjał kobiecości w każdym wieku,
- Tam, gdzie rodzi się sukces…czyli kreatywny sposób wykorzystania zgromadzonej wiedzy i umiejętności, - Skąd czerpać inspiracje i motywacje do rozwoju.

Konferencja pt. "Miejsce kobiety w biznesie" odbędzie się w budynku Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, ul. Łukasiewicza 39, 09-400 Płock. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o wydarzeniu, odwiedź stronę: www.kobietywbiznesie.pppt.com.pl Bezpośredni link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/kobietywbiznesiepppt/

Program konferencji "Miejsce kobiety w biznesie":
17.00 - Otwarcie konferencji
17.15 - "Znaczenie dojrzałej kobiecości w biznesie" - Dorota Goldpoint
18.00 - "Ścigając pamięć"- Grażyna Szapołowska
18.45 - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet - czym jest i jak wspiera kobiety? - Dorota Czekaj, Prezeska Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
19.00 - II Płocki Program Akceleracyjny - Joanna Olejnik i Joanna Będkowska, Zarząd PPP-T

Wszystkich uczestników konferencji prosimy o zapoznanie i stosowanie się do aktualnie obowiązujących ZASADY BEZPIECZEŃSTWA_PPP-T.pdfZASADY BEZPIECZEŃSTWA_PPP-T.pdfdotyczących przeciwdziałania zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 dla wydarzenia organizowanego przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A.


Zapraszamy !

 

<<powrót


 
 

Marki Grupy ORLEN