Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
20221104

ŚNIADANIE EKSPORTERA” w PPP-T S.A.

4 listopada 2022, PPP-T

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak rozwinąć swój biznes międzynarodowo, to Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. serdecznie zaprasza na spotkanie z trzema ekspertkami z Polskiej Agencji Rozwoju Eksportu. Nasze „ŚNIADANIE EKSPORTERA” odbędzie się już 4 listopada 2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie PPP-T S.A., ul. Łukasiewicza 39 (sala konferencyjna na parterze - A 13). 

Program „ŚNIADANIA EKSPORTERA”:

  • Czy warto eksportować ? Podstawowe dane ekonomiczne oraz analiza wskaźników proeksportowych;
  • Case study sukcesu w eksporcie; 
  • Finansowanie i zabezpieczenie finansowania eksportu; 
  • Co z tą kulturą? Czyli jak nie popełnić faux pas w biznesie międzynarodowym.

Ekspertkami w czasie spotkania będą: 

Agnieszka Rembisz - absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, certyfikowany kierownik zarządzania projektami zgodnie z metodologią PRINCE 2, organizator stoisk narodowych oraz misji gospodarczych dla przedsiębiorców w ramach krajowych i unijnych projektów promocyjnych. Trener z zakresu ekonomii i współpracy międzynarodowej.

Adriana Rudnicka - mgr filozofii na kierunku bioetyka i ekologia człowieka, dyrektor zarządzająca, dyrektor finansowa, współwłaścicielka, członek zarządu kilku prężnie działających spółek, w których z sukcesem rozwijała działy handlowe i realizowała strategie sprzedażowe - w tym eksport produktów spożywczych na ponad 60 rynków świata, zdobywając tytuły Gazeli Biznesu oraz Wybitny Eksporter.

Iwona Górna - prawnik, mgr public relations, dziennikarka ekonomiczna, specjalista ds. rynków bliskowschodnich, organizatorka ponad 500 misji handlowych oraz szkoleń międzynarodowych, odznaczona przez Ministra Rolnictwa odznaką „Zasłużony dla polskiego rolnictwa”, ekspertka PAIH oraz NCBiR w kategorii innowacyjności produktów oraz rynków zagranicznych. Mentorka, coach.

Wydarzenie jest bezpłatne, a śniadanie będzie serwować dla Państwa Agencja Eventowa RECON.

Ilość miejsc jest ograniczona! Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości na adres e-mail: edyta.doiczman@pppt.pl lub kontakt tel. 665 553 017


<<powrót

​​​​​​​​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN