Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Mentoring w biznesie

Mentoring w biznesie

21 listopada 2019 Płock

Już 21 listopada 2019 r. o godz. 16:30 w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym S.A. odbędzie się konferencja pn. „Mentoring w biznesie”. Wydarzenie jest o tyle kluczowe, że z jednej strony pokazuje jak ważna jest wymiana doświadczeń między przedsiębiorcami, a z drugiej strony stanowi start jeszcze jednej inicjatywy – pierwszego w regionie programu akceleracyjnego.

Program akceleracyjny Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. to sposób na stymulowanie powstawania nowych firm. 20 osób o innowacyjnych pomysłach otrzyma możliwość bezpłatnego udziału w spotkaniach szkoleniowo-mentoringowych. PPP-T S.A. przewiduje 5 modułów szkoleniowych, w czasie których poruszona zostanie tematyka związana z modelowaniem biznesowym, aspektami prawno-księgowymi, social mediami, marketingiem, negocjacjami czy źródłami finansowania. Kluczem do sukcesu stanie się też networking, a konkretnie spotkania wprowadzające do środowiska biznesowego. Każdy uczestnik programu akceleracyjnego będzie mógł liczyć na wsparcie ze strony mentora - doświadczonego przedsiębiorcy lub osoby zajmującej wysokie stanowisko w dużej firmie.

Wszystkie te działania będą prowadzić do jednego celu - uczestnicy akceleratora będą mogli przerodzić innowacyjny pomysł biznesowy w działalność gospodarczą - przy wcześniejszym dopracowaniu i uszczegółowieniu planu biznesowego. 21 listopada 2019 roku w czasie konferencji „Mentoring w biznesie” przedstawiciele Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. po raz pierwszy i oficjalnie opowiedzą o inicjatywie. To też moment, w którym wystartuje rekrutacja do programu. Wnioski będą dostępne online, a kandydaci będą mogli je przesyłać do 10 stycznia 2020 roku.

<<powrót

 
 

Marki Grupy ORLEN