Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Startup Camp- historie polskich startupów

Startup Camp - historie polskich startupów. Czyli o tym jak podbić serca inwestorów, rynki azjatyckie i stworzyć aplikację w wieku 19 lat.

Województwo Mazowieckie we współpracy z Youth Business Poland rozpoczęli poszukiwania 30 innowacyjnych startupów w ramach Mazovian Startup. Czym jest Mazovian Startup, jak aplikować do programu rozwojowego, jak zdobyć 50 000 zł oraz pozyskać wiedzę od doświadczonych ekspertów. Wszystkiego dowiesz się podczas webinaru.

Już 21 lipca o godz. 11:00 podzielimy się historiami innowacyjnych rozwiązań takich jak Plantalux czy aplikacji mobilnej Sen Yours. Plantalux rozpoczął od Mazovian Startup, a w tym momencie podbija nie tylko serca inwestorów, pozyskując 1,5 mln zł, ale też rynki azjatyckie. Zadebiutują również studentki I roku Weronika i Paulina, które stworzyły aplikację mobilną Sen Yours. Na koniec Adrian Migoń - Prezes Zarządu YBP opowie jak dołączyć do akceleracji, w czym może pomóc oraz na co zwrócić uwagę przy zakładaniu firmy.

Najważniejsze punkty, którymi podzielimy się podczas wydarzenia:
- Jak przetestować pomysł na biznes;
- Jak rozwijać sprzedaż za granicą i pozyskać inwestora;
- Co robić i czego nie robić podczas rozwoju firmy;
- Jak skalować biznes oraz jakie przeszkody można napotkać, tworząc innowacje;
- W czym może pomóc program akceleracyjny oraz jak znaleźć dobry akcelerator;
- Jak tworzyć aplikację mobilną;

Link do rejestracji: https://tiny.pl/9qzd8  

Webinar realizowany jest w ramach naboru do programu akceleracyjnego Mazovian Startup, we współpracy z Płockim Parkiem Przemysłowo -Technologicznym. Webinar jest pierwszym krokiem do finału, w którym możesz zgarnąć 50 000 zł oraz liczne nagrody Partnerów. Wystarczy, że zostawisz nam swoje zgłoszenie! Od finału dzielić będą Cię 4 miesiące intensywnej nauki!

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 24 364 45 30 lub szkolenia@pppt.pl .

<<powrót

​​
 
 

Marki Grupy ORLEN