Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
21072027

Już 27 lipca 2021 r. pierwsze warsztaty z cyklu spotkań, jakie we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego organizuje Startup Academy dla przedsiębiorców z Płocka i okolic na temat Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji oraz wyzwań, z jakimi mierzą się lokalni przedsiębiorcy.

 W trakcie spotkań, doświadczeni eksperci przeprowadzą warsztaty w zakresie:

  • generowania innowacji oraz oferty finansowania rozwoju - 27 lipca 2021 r.
  • anatomii sukcesu przedsiębiorstwa - elementów, które mają kluczowe znaczenia dla rozwoju przedsiębiorstwa - 13 września 2021 r.
  • sylwetki przedsiębiorcy sukcesu - kluczowych kompetencji przedsiębiorcy - 11 października 2021 r.

Celem warsztatów jest uzyskanie odpowiedzi na to, z jakimi wyzwaniami mierzą się lokalni przedsiębiorcy. Na tej podstawie opracowane zostaną rekomendacje w zakresie instrumentów wsparcia, które będą brane pod uwagę przez Urząd Marszałkowski, w czasie prac nad nowymi programami dla przedsiębiorstw w województwie mazowieckim.

Warsztaty to niepowtarzalna okazja dla przedsiębiorców powiatu płockiego, aby wpłynąć na kształt instrumentów wsparcia, jakie zaoferuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w kolejnych latach.

Dla wszystkich uczestników warsztatów oferujemy również darmowy dostęp do kursu on-line Startup Sprint https://eduplatform.startupacademy.pl.

Zapraszamy do rejestracji na stronie wydarzeń  https://startupacademy.pl/mazowsze-lp/

 W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 24 364 45 30 lub szkolenia@pppt.pl.

<<powrót

 
 

Marki Grupy ORLEN