Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zapraszamy do podjęcia wyzwania hackathon #EuvsVirus

Miasto Płock oraz CIFAL Płock zostały zaproszone go grona partnerów zbliżającego się hackathonu EUvsVirus organizowanego przez Komisję Europejską. W dniach 24-26 kwietnia odbędzie się internetowy, ogólnoeuropejski hackathon, którego celem jest opracowanie innowacyjnych rozwiązań przezwyciężenia społecznych problemów spowodowanych epidemią COVID-19.

Hackathon EUvsVirus ma połączyć innowatorów, partnerów i nabywców w całej Europie. Jego uczestnicy skupią się na kategoriach problemów wymagających krótkoterminowych rozwiązań. Wśród zagadnień znajdują się:

  • życie i zdrowie,
  • stabilny biznes,
  • spójność społeczna i polityczna,
  • zdalna praca i edukacja,
  • cyfrowe zarządzanie finansami,
  • inne- autorskie pomysły.

Zwycięskie rozwiązania zostaną zaproszone do wejścia na platformę Europejskiej Rady ds. Innowacji, która łączy z użytkownikami końcowymi (np. szpitalami) i ułatwi dostęp do inwestorów, fundacji i innych możliwości finansowania z Komisji Europejskiej. Udział w Hackathonie to szansa na zdobycie cennego doświadczenia i wiedzy, jak również możliwość pracy nad tak istotnymi dla całego świata rozwiązaniami.Liczymy na to, że nie tylko ranga wydarzenia, ale również jego cele zdeterminują Płocczan do rejestracji i działania!

SPOTYKAMY SIĘ 28 marca 2020 r. o godzinie 10:00 w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym, ul. Łukasiewicza 39 (sala A13L) Szkolenie trwa do godziny 16:00.

Wszystkie informacje oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie https://euvsvirus.org/

Zapraszamy też do śledzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/249707376073847/

<<powrót

 
 

Marki Grupy ORLEN