Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Bezpieczni w cyberprzestrzeni?

Już 29 czerwca 2021r. o godz. 13:30 Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny wspólnie z NASK - Państwowym Instytutem Badawczym serdecznie zapraszają na webinar pn. „Bezpieczni w cyberprzestrzeni”. Rzeczywistość w XXI wieku staje się coraz bardziej wirtualna. Do sieci przenosimy całe swoje życie - finanse, kontakty z urzędami, pracę, zakupy i kontakty biznesowe. A to sprawia, że również przestępczość internetowa staje się bardzo realnym zagrożeniem. Zjawisko to jest niezwykle groźne i coraz bardziej realne. Dlatego wszyscy musimy wiedzieć czym są cyberataki, jak bardzo są wyrafinowane i jak się przed nimi chronić.

Jak ustrzec się przed zagrożeniami w Internecie? Pierwszym krokiem jest świadomość zagrożenia. A tą szerzyć można przede wszystkim na fachowych warsztatach. I takie właśnie spotkanie w formule bezpłatnej przygotował Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny. O szczególnej wartości tego szkolenia świadczy fakt, że jest ono przygotowane we współpracy z NASK - Państwowym Instytutem Badawczym. A to instytucja, która została powołana do walki z cyberprzestępstwami i dbania o poprawę bezpieczeństwa danych w sieci. Kluczowym polem aktywności NASK są działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa internetu, reagowaniem na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci w Polsce i koordynacja działań w tym obszarze.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29.06.2021 r. godz. 13:30-15:30 na platformie Zoom. Aby wziąć udział w bezpłatnym warsztacie, należy zarejestrować się za pośrednictwem platformy Evenea

Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/bezpieczniwcyberprzestrzeni/

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 24 364 45 30 lub szkolenia@pppt.pl.

<<powrót

​​
 
 

Marki Grupy ORLEN