Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Projekty Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój - Wsparcie z NCBiR

Projekty Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój - Wsparcie z NCBiR

05 kwietnia 2019 godz. 10:00 Płock

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny (PPP-T) i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) zaprasza przedsiębiorców​ do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców dotyczącym praktycznych aspektów pisania wniosków dotacyjnych w zakresie B+R i innowacji dla uzyskania wsparcia z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz aktualnej oferty NCBiR w zakresie możliwości uzyskania wsparcia na projekty innowacyjne i B+R .

Wydarzenie to odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ul. Łukasiewicza 39, budynek Centrum Usług Korporacyjnych, sala konferencyjna, parter. Przygotowaliśmy dla Państwa program, podczas którego eksperci z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w sposób przystępny, zrozumiały i szkoleniowy przedstawią procedurę wnioskowania do Centrum dla uzyskania dotacji na projekty innowacyjne i B+R.

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 4 kwietnia 2019 r. na adres mailowy michal.dzierzawski@pppt.pl  lub kalina.niemirowska@pppt.pl  lub pod numerem telefonu 24 364-03-50/56. W przypadku pytań bądź szczegółowych informacji dotyczących wydarzenia prosimy o kontakt.  

<<powrót

 
 

Marki Grupy ORLEN