Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Innowacja jest Kobietą

Innowacja jest Kobietą

16 październik 2019 Warszawa

Płocki Park Przemysłowo -Technologiczny S.A. zaprasza na debatę pn. „Innowacja jest Kobietą”, która odbędzie się 16 października 2019 roku podczas 10. Forum Rozwoju Mazowsza w Warszawie, przy ul. Wioślaskiej 8 w Centrum Konferencyjnym MsMermaid.

Główną ideą Forum Rozwoju Mazowsza jest promocja regionu i wdrażanych w nim innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Wydarzenie to skupi uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych. Podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, innowacji technologicznych oraz inspirujących rozwiązań edukacyjnych i prospołecznych zaprezentują oni swój wkład w rozwój Mazowsza. Odwiedzający Forum będą mogli uczestniczyć w aktywnościach zarówno bezpośrednio, jak i śledzić je w czasie rzeczywistym w Internecie. Bierze w nim udział ponad 50 Partnerów, a PPPT poprowadzi debatę pn. „Innowacja jest Kobietą”, której moderatorem będzie Prezes Zarządu PPPT Pani Joanna Olejnik. W dyskusji wezmą udział wspaniali goście: Andrzej Nowakowski (Prezydent Miasta Płocka), Tomasz Sieradz (Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie), Katarzyna Wierzbowska (Prezes Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet), Anna Skórzyńska (Założycielka firmy Szumisie) oraz Anna Boguszewska-Chachulska (Prezes firmy Genomed).

Dodatkowo podczas dwóch dni trwania Forum, na naszym stanowisku będą mogli Państwo zapoznać się z ofertą biznesową Spółki, dowiedzieć się o planowanych szkoleniach, warsztatach i wydarzeniach organizowanych w PPPT.

 

<<powrót

 
 

Marki Grupy ORLEN