Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zasady wspierania nowych inwestycji w Polsce

Zasady wspierania nowych inwestycji w Polsce

29 marca 2019 godz 9:30 Płock

Płock i region płocki stały się ważnym elementem systemu zachęt inwestycyjnych opartego na przepisach o wspieraniu nowych inwestycji. Nowe przepisy umożliwiają zwolnienia podatkowe dla inwestorów na 10-15 lat na terenie całego kraju, a nie jak do tej pory, jedynie na terenach położonych w granicach specjalnych stref ekonomicznych. Z zachęt mogą korzystać nie tylko duże, ale i mniejsze firmy. Warunki uzyskania pomocy uzależnione są m.in. od stopy bezrobocia w powiecie i wielkości przedsiębiorcy. Wsparcie na realizację nowej inwestycji udzielane jest w formie zwolnienia od podatku dochodowego. Udzielane jest ono w drodze decyzji zwanej „decyzją o wsparciu”, którą dla przedsiębiorców w naszym regionie wydaje Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Dlatego też w imieniu Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego (PPP-T) i Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ŁSSE) mam zaszczyt zaprosić Państwa w imieniu Zarządu PPP-T do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców dotyczącym zasad wspierania nowych inwestycji w Polsce. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 29 marca 2019 r. o godz. 09.30 w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ul. Łukasiewicza 39, budynek Centrum Usług Korporacyjnych, sala konferencyjna, parter.

Przygotowaliśmy dla Państwa program, podczas którego eksperci z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w sposób przystępny, zrozumiały i szkoleniowy przedstawią warunki uzyskania zwolnienia z podatku dochodowego i zasady efektywnego wykorzystania tej jakże istotnej ulgi inwestycyjnej.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 27 marca 2019 r. na adres mailowy michal.dzierzawski@pppt.pl  lub pod numerem telefonu 24 364-03-56. W przypadku pytań bądź szczegółowych informacji dotyczących wydarzenia proszę o kontakt.

<<powrót

 
 

Marki Grupy ORLEN