Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Lokale biurowe Płock. Powierzchnie biurowe
CENTRUM ADMINISTRACYJNE - kompleks budynków biurowych przy ul. Zglenickiego 42

Centrum znajduje się na terenie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ul. Zglenickiego 42 i stanowi kompleks czterech obiektów z kompletnym zapleczem biurowym i konferencyjnym.

W skład kompleksu wchodzą:
- powierzchnie biurowe liczące ogółem ponad 5 000 m²,
- powierzchnie szkoleniowo-konferencyjne liczące ogółem 190 m²,
- powierzchnie biurowe do wynajęcia 1 113 m².

Centrum Administracyjne znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby głównej ORLEN S.A. i innych firm będących klientami lub partnerami Parku z dogodnym dojazdem komunikacyjnym i środkami komunikacji publicznej. Centrum obejmuje następujące obiekty biurowo-konferencyjne:
 
Budynek „G”
Budynek dwukondygnacyjny, zmodernizowany i wyremontowany, przeznaczony na działalność administracyjno-biurową.
Powierzchnia użytkowa: 1 448,05 m²,
Powierzchnia zabudowy: 861,40 m².

Budynek „F”
Budynek jednokondygnacyjny, zmodernizowany i wyremontowany, przeznaczony na działalność administracyjno-biurową.
Powierzchnia użytkowa: 721,99 m²,
Powierzchnia zabudowy: 861,40 m².

Budynek “K”
Budynek dwukondygnacyjny, zmodernizowany i wyremontowany, przeznaczony na działalność administracyjno-biurową.
Powierzchnia użytkowa: 1 458,70 m²,
Powierzchnia zabudowy: 861,40 m².

Budynek „S”
Budynek dwukondygnacyjny, przebudowany, zmodernizowany i wyremontowany, przeznaczony na działalność administracyjno-biurową. Parter niniejszego budynku stanowią pomieszczenia administracyjno-biurowe oraz pomieszczenia barku. W dobudowanej części znajduje się recepcja główna obiektów Centrum Administracyjnego PPPT.

Powierzchnia użytkowa: 1 360,16 m²,
Powierzchnia zabudowy: 948,02 m².

Teren nieruchomości, na której znajduje się Centrum Administracyjne jest zagospodarowany ciągami jezdno–pieszymi oraz pasami zieleni. Przy obiektach znajdują się oznaczone miejsca parkingowe z przeznaczeniem dla najemców i gości. Budynki Centrum Administracyjnego połączone są wspólnym parkingiem dla kilkudziesięciu samochodów osobowych. Kompleks posiada całodobową ochronę oraz monitoring.
Na życzenie Klienta kompleksowo organizujemy konferencje, seminaria, walne zgromadzenia wspólników i akcjonariuszy, posiedzenia organów statutowych spółek oraz spotkania integracyjne i okolicznościowe. Zapewniamy także pełny serwis techniczny oraz gastronomiczny.


CENNIK WYNAJMU POWIERZCHNI KONFERENCYJNYCH w budynkach CENTRUM ADMINISTRACYJNYM:

Sala nr 117 - budynek S 1 piętro - miejsc siedzących dla 17 osób - 40 zł netto / 1 godzina;
Sale nr 20/21 - budynek F parter - miejsc siedzących 2x20 osób - możliwość łączenia sali - 40 zł netto / 1 godzina; 
Sala nr 13 - budynek K parter - miejsc siedzących do 18 osób - 40 zł netto / 1 godzina;
Sala nr 306 - budynek G parter - miejsc siedzących do 8 miejsc - 
40 zł netto / 1 godzina.
  
 

Skontaktuj się z naszym Działem Inwestycyjno-Administracyjnym w sprawie szczegółowych informacji o powierzchniach biurowych -  tel. 24 364 03 55.​
 
 
CENTRUM USŁUG KORPORACYJNYCH - budynek biurowy przy ul. Łukasiewicza 39
(w chwili obecnej wynajęte jest 100% powierzchni biurowej budynku) 

Jest to sześciokondygnacyjny budynek biurowy klasy B+/A o powierzchni użytkowej ponad 9,5 tys. m², przygotowanej do prowadzenia nowoczesnych usług biznesowych w ramach outsourcingu procesów finansowych, księgowych, zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedaży i zakupów czy szeroko pojmowanych procesów wiedzy oraz obsługi klienta. W biurowcu może pracować docelowo 900 osób w niemal 280 pomieszczeniach biurowych charakteryzujących się doskonałą jakością wykończenia wnętrz wraz z wszechstronnym serwisem technicznym, klimatyzacją, centralnym monitoringiem, okablowaniem strukturalnym, niezawodnym systemem telekomunikacyjnym. 

​​Centrum Usług Korporacyjnych znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby głównej ORLEN S.A. i innych firm będących klientami lub partnerami Parku z dogodnym dojazdem komunikacyjnym i środkami komunikacji publicznej. Teren nieruchomości, na której znajduje się CUK jest zagospodarowany ciągami jezdno-pieszymi oraz zielenią urządzoną. Przy obiekcie znajdują się parkingi z przeznaczeniem dla najemców i gości w ogólnej liczbie 486 miejsc postojowych. Budynek posiada całodobową ochronę oraz monitoring.

Charakterystyczna bryła budynku usytuowana jest względem stron świata „ostrzem na południe”, przy uwzględnieniu ekspozycji elewacji na słońce. Biurowiec wkomponowany jest w otaczającą zieleń a jego walory widokowe są widoczne w kierunku zakładu produkcyjnego ORLEN S.A. jak i miasta, w szczególności porą wieczorową. Prostota i surowość elementów wystroju i architektury budynku zgodna jest z obecną modą budownictwa ogólnego i mieszkalnego, przy czym podkreślić należy ponadczasową w zamyślę architekturę, która niewątpliwie budzi emocje i jest intrygująca. Jako cechy charakterystyczne budynku można uznać rozległą powierzchnię przeszklenia budynku – 50% elewacji użytkowej, która daje dużą ilość światła w pomieszczeniach, a co za tym idzie sprzyja wykonywaną w nim przez ludzi pracę, oraz tzw. układ przeziernej klatki schodowej wraz z windami, który z kolei stanowi „serce” budynku.
 
Budynek jako pierwszy w Płocku jest certyfikowany w systemie BREEAM, będącym jednym z czołowych światowych systemów certyfikacji tzw. proekologicznego zielonego budownictwa. W ramach oszczędności energii i dbałości o środowisko należy wymienić takie cechy budynku, jak:
- gromadzenie i wykorzystywanie do celów podlewania wody deszczowej,
- niski współczynnik energochłonności urządzeń technicznych budynku w zakresie ogrzewania i wentylacji w tym układy odzysku ciepła.
 
Budynek CUK wyróżniony został w prestiżowym konkursie architektonicznym Brick Awards w kategorii "budynek użyteczności publicznej".

W skład budynku CUK wchodzą:
- powierzchnie biurowe liczące ogółem ponad 6 000 m²,
- powierzchnie szkoleniowo-konferencyjne liczące ogółem 600 m².​

Główna sala konferencyjna CUK o powierzchni 182,41 m² znajduje się na parterze budynku i podsiada pełne wyposażenie multimedialne. Może ona obecnie przyjąć 100 gości, a docelowo ma pomieścić 160 osób. Dodatkowo powierzchnię konferencyjną można podzielić na dwie mniejsze sale i dostosować do potrzeb najemcy.

Pracownicy i goście CUK mogą korzystać z przestronnego bufetu znajdującego się na parterze budynku.
 
​CENNIK WYNAJMU POWIERZCHNI KONFERENCYJNYCH w budynku CENTRUM USŁUG KORPORACYJNYCH:
Sala mniejsza A13_L  metraż 64 m2 - miejsc siedzących dla 20-30 osób - 40 zł netto / 1 godzina;
Sala większa A13_P metraż 1 ​18,41 m2 - można w niej pomieścić 70-80 osób - 60 zł netto / 1 godzina; 
Sala duża A13_L+P metraż 182 m2 - miejsc siedzących dla 130 osób - 100 zł netto / 1 godzina. 
Sale wyposażone są w nowoczesne projektory do prezentowania materiałów multimedialnych.
 
​​Kontakt w sprawie rezerwacji: Dział Inwestycyjno-Administracyjny tel. 24 364 03 55

Inwestycja bu​d​owy Centrum Usług Korporacyjnych stanowi część szerszego programu rozwojowego Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego i została przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa mazowieckiego 2007-2013”. Główne kierunki programu dotyczą stworzenia warunków dla firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych (BPO – business process outsourcing) oraz sektora badawczo-rozwojowego (B+R).

 

​​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN