Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Tereny inwestycyjne

Tereny inwestycyjne Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego położone są w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu rafineryjno-petrochemicznego PKN ORLEN S.A., spółek Grupy ORLEN a także czołowych europejskich i polskich firm produkcyjnych oraz usługowych branży chemicznej. Są one korzystnie skomunikowane z najważniejszymi miastami i centrami gospodarczymi środkowej Polski. Charakteryzują się również bardzo dogodnym dojazdem z centrum Płocka. Przestrzeń dla inwestorów zainteresowanych ulokowaniem ośrodków przemysłu i produkcji objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz oferuje grunty przeznaczone na działalność produkcyjną, składową, magazynową i usługową.

Tereny PPPT uzbrojone są w sieci wodociągowe, kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, gazociągowe, telekomunikacyjne oraz energię elektryczną. Komunikację wewnątrz strefy inwestycyjnej zapewnia sieć dróg asfaltowych połączona bezpośrednio z ulicami miasta w 7 punktach wylotowych. Oferowane działki są w pełni gotowe do zainwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz mają odpowiednią powierzchnię pod projekty inwestycyjne o różnej wielkości i o różnym poziomie nakładów kapitałowych, jak również odmiennej przewidywanej skali zatrudnienia.

Na terenach PPPT swoje przedsięwzięcia ulokowały już firmy z branży chemicznej, przetwórstwa chemicznego, montażowej, izolacji przemysłowych, obróbki metali, przetwórstwa stali i ekspedycji wyrobów stalowych, dystrybucji części dla rolnictwa i przemysłu, czy specjalistycznych usług inżynierskich.

Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Korporacyjnej i Relacji Biznesowych w sprawie szczegółowych informacji o terenach inwestycyjnych.

tereny-inwestycyjne800.png

05_2018_KartyGruntow_PL_Teren1.pdfKartyGruntow_PL_Teren1.pdf

05_2018_KartyGruntow_PL_Teren2.pdfKartyGruntow_PL_Teren2.pdf

05_2018_KartyGruntow_PL_Teren3.pdfKartyGruntow_PL_Teren3.pdf 

05_2018_KartyGruntow_PL_Teren4.pdfKartyGruntow_PL_Teren4.pdf

05_2018_KartyGruntow_PL_Teren5.pdfKartyGruntow_PL_Teren5.pdf 

05_2018_KartyGruntow_PL_Teren6.pdfKartyGruntow_PL_Teren6.pdf

05_2018_KartyGruntow_PL_Teren7.pdfKartyGruntow_PL_Teren7.pdf

05_2018_KartyGruntow_PL_Teren8.pdfKartyGruntow_PL_Teren8.pdf 

05_2018_KartyGruntow_PL_Teren9.pdfKartyGruntow_PL_Teren9.pdf 

05_2018_KartyGruntow_PL_Teren10.pdfKartyGruntow_PL_Teren10.pdf ​​​

 
 

Marki Grupy ORLEN