Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Praca w ELEKTROBUDOWA - Specjalista ofert i kosztorysowania

09-06-2020

ELEKTROBUDOWA SA spółka notowana na GPW w Warszawie, istniejąca od 1953 roku jest wiodącym wykonawcą robót elektrycznych oraz dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć. Od wielu lat zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera na rynku produkcji i usług elektroenergetycznych w Polsce. Aktualnie Firma poszukuje Specjalisty Ofert i Kosztorysowania.

Stanowisko: Specjalista Ofert i Kosztorysowania (Nr ref. SOIK/201912)
Miejsce pracy: Płock
Region: mazowieckie

Główne zadania:

- analizowanie zapytań ofertowych wraz z materiałami przetargowymi
- wykonywanie wizji lokalnych na obiektach przemysłowych i ocena rzeczywistych warunków wykonywania prac
- przygotowanie obmiarów i kosztorysów dla zakresu prac objętych ofertami
- przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych oraz ich analiza
- tworzenie harmonogramów prac
- współpraca ze specjalistami innych branż, kierownikami kontraktów, kierownikami robót i udział w przygotowaniu wycen i ofert kompleksowych, kosztorysów powykonawczych, kosztorysów robót zamiennych, wycen na bazie wpisów do KNA
- uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach technicznych z klientami
- wykonywanie opisów technicznych szczegółowych, zastosowanych rozwiązań technicznych na podstawie wstępnych wytycznych SIWZ klienta

Oczekiwania:

- wykształcenie techniczne, średnie (elektryk lub automatyk) + min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnym lub wyższe techniczne (elektryk lub automatyk) + min. 3 lata doświadczenia zawodowego - kosztorysowanie
- znajomość programów wspomagających kosztorysowanie - Norma, Rodos, lub innych
- mile widziane uprawnienia elektryczne SEP
- podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej - schematy elektryczne, zasilania urządzeń, rozdzielni, zabezpieczeń elektrycznych
- znajomość budowy rozdzielni, GPZ, urządzeń elektroenergetycznych
- podstawowa znajomość topologii, struktur systemów sterowania i nadzoru elektroenergetycznego na bazie PLC, układy SCADA,
- podstawowa znajomość struktur sieci komunikacyjnych dla systemów sterowania - sieci światłowodowe
- opanowane zagadnienia związane z trasami kablowymi i okablowaniem
- znajomość rynku dostawców urządzeń elektroenergetycznych
- umiejętność posługiwania się MS Office - Excel, Word
- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

- zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w branży elektroenergetycznej
- możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy
- atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do sportu i rekreacji w tym Karty Multisport, prywatna opieka medyczna w sieci Medicover, możliwość dodatkowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bony na Święta

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego dostępne są na stronie internetowej Firmy pod adresem: https://www.elektrobudowa.pl/pl/kariera/oferty-pracy/178
Firma informuje, że odpowiada tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna dla osoby wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją - spełnienie obowiązku informacyjnego

Zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w prawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej RODO):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę Elektrobudowa SA z siedzibą w Katowicach, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji na to stanowisko”.
„Wyrażam ponadto zgodę na przetwarzanie przez Spółkę Elektrobudowa SA z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez okres 5 lat”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

Administratorem podanych danych osobowych jest: ELEKTROBUDOWA Spółka Akcyjna, z siedzibą w Katowicach, przy ulicy Porcelanowej 12, kontakt: listowny na adres administratora, telefoniczny pod nr 32 25 90 100, e-mail: rodo@elbudowa.com.pl.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zakresie danych zawartych w aplikacji (CV) w celu uwzględnienia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacji na to stanowisko oraz w razie wyrażenia zgody na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji przez okres 5 lat. (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia).

Dane osobowe kandydatów nie są udostępniane innym podmiotom.

Posiada Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych (art. 15 Rozporządzenia), ich sprostowania (art. 16 Rozporządzenia), prawo do przenoszenia danych (art. 20 Rozporządzenia), a nadto w określonych w Rozporządzeniu przypadkach do usunięcia danych (art. 17 Rozporządzenia) oraz ograniczenia ich przetwarzania (art. 18 Rozporządzenia).

W przypadku uznania, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia, przysługuje Pani/Pan prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego, (tj. do dnia 25.05.2018 r. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, a po tej dacie do organu będącego jego następcą).

Zgodnie z art. 7 Rozporządzenia ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych. W przypadku wycofania zgody przed realizacją procesu rekrutacji lub w trakcie realizacji, wycofanie zgody będzie wiązało się z brakiem możliwości
uwzględnienia Pani/Pana aplikacji w procesie rekrutacji i zostanie potraktowane jako rezygnacja z ubiegania się o zatrudnienie na stanowisko objęte procesem rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji objętych udzieloną zgodą.

Wycofanie zgody polega na skierowaniu do ELEKTROBUDOWY SA wiadomości w formie papierowej lub elektronicznej, analogicznie do tego w jaki sposób zostały przez Pan/Panią przesłane dokumenty aplikacyjne, z wyraźnym wskazaniem w treści dokumentu informacji o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przesłanych w dokumencie aplikacyjnym.​​​​​​​​

Marki Grupy ORLEN