Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Praca w ELEKTROBUDOWA - Specjalista Ofert i Kosztorysowania w branży AKPiA

22-05-2020

ELEKTROBUDOWA SA spółka notowana na GPW w Warszawie, istniejąca od 1953 roku jest wiodącym wykonawcą robót elektrycznych oraz dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć. Od wielu lat zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera na rynku produkcji i usług elektroenergetycznych w Polsce. Aktualnie Firma poszukuje Specjalistę Ofert i Kosztorysowania w branży AKPiA

Stanowisko: Specjalista Ofert i Kosztorysowania w branży AKPiA (Nr ref. SOK/201906)
Miejsce pracy: Płock
Region: mazowieckie

Główne zadania:

- analizowanie zapytań ofertowych wraz z materiałami przetargowymi,

- wykonywanie wizji lokalnych na obiektach przemysłowych i ocena rzeczywistych warunków wykonywania prac,

- przygotowanie obmiarów i kosztorysów dla zakresu prac objętych ofertami,

- przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych oraz ich analiza,

- tworzenie harmonogramów prac,

- współpraca ze specjalistami innych branż, kierownikami kontraktów, kierownikami robót i udział w przygotowaniu wycen i ofert kompleksowych, kosztorysów powykonawczych, kosztorysów robót zamiennych, wycen na bazie wpisów do KNA,

- uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach technicznych z klientami,

- wykonywanie opisów technicznych szczegółowych, zastosowanych rozwiązań technicznych na podstawie wstępnych wytycznych SIWZ klienta.

 Oczekiwania:

- wykształcenie techniczne, średnie (elektryk lub automatyk) + min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnym lub wyższe techniczne (elektryk lub automatyk) + min. 3 lata doświadczenia zawodowego – kosztorysowanie,

- znajomość programów wspomagających kosztorysowanie - Norma, Rodos, lub innych,

- mile widziane uprawnienia elektryczne SEP,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej - schematy obwodowe, P&ID,

- podstawowa znajomość procesów sterowania, pomiarów,

- znajomość aparatury obiektowej PiA - przetworników pomiarowych (temperatury, ciśnienia, przepływy, poziomy), urządzeń wykonawczych (zawory, napędy), analityka (chromatografy, analizatory do pomiarów fizykochemicznych),

- podstawowej znajomości topologii, struktur systemów sterowania na bazie PLC lub DCS, systemów wizualizacji procesów technologicznych,

- podstawowej znajomości struktur sieci komunikacyjnych dla systemów sterowania - sieci światłowodowe, Profibus, Modbus, itp.,

- opanowanych zagadnień związanych z trasami kablowymi, okablowaniem, dystrybucją powietrza pomiarowego, trasami impulsowymi i próbkowymi,

- znajomości rynku dostawców urządzeń AKPiA,

- umiejętność posługiwania się MS Office - Excel, Word,

- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

- zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w branży elektroenergetycznej,

- pakiet socjalny: dofinansowanie do sportu i rekreacji w tym Karty Multisport, prywatna opieka medyczna w sieci Medicover, możliwość dodatkowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bony na Święta

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego dostępne są na stronie internetowej Firmy pod adresem: https://www.elektrobudowa.pl/pl/kariera/oferty-pracy/177

Firma informuje, że odpowiada tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna dla osoby wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych
w związku z prowadzoną rekrutacją - spełnienie obowiązku informacyjnego

Zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w prawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej RODO):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę Elektrobudowa SA z siedzibą w Katowicach, moich
danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu
przeprowadzenia rekrutacji na to stanowisko”.
„Wyrażam ponadto zgodę na przetwarzanie przez Spółkę Elektrobudowa SA z siedzibą w Katowicach
moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych
w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez okres 5 lat”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27
kwietnia 2016 r. informuję, że:

Administratorem podanych danych osobowych jest: ELEKTROBUDOWA Spółka Akcyjna, z siedzibą
w atowicach, przy ulicy Porcelanowej 12, kontakt: listowny na adres administratora, telefoniczny
pod nr 32 25 90 100, e-mail: rodo@elbudowa.com.pl.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zakresie danych zawartych
w aplikacji (CV) w celu uwzględnienia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacji na to stanowisko
oraz w razie wyrażenia zgody na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji przez okres 5 lat. (podstawa
prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia).

Dane osobowe kandydatów nie są udostępniane innym podmiotom.

Posiada Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych (art. 15 Rozporządzenia), ich
sprostowania (art. 16 Rozporządzenia), prawo do przenoszenia danych (art. 20 Rozporządzenia),
a nadto w określonych w Rozporządzeniu przypadkach do usunięcia danych (art. 17 Rozporządzenia)
oraz ograniczenia ich przetwarzania (art. 18 Rozporządzenia).

W przypadku uznania, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy
Rozporządzenia, przysługuje Pani/Pan prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego, (tj. do dnia
25.05.2018 r. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, a po tej dacie do organu
będącego jego następcą).

Zgodnie z art. 7 Rozporządzenia ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie
udostępnionych danych osobowych. W przypadku wycofania zgody przed realizacją procesu
rekrutacji lub w trakcie realizacji, wycofanie zgody będzie wiązało się z brakiem możliwości
uwzględnienia Pani/Pana aplikacji w procesie rekrutacji i zostanie potraktowane jako rezygnacja
z ubiegania się o zatrudnienie na stanowisko objęte procesem rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji
objętych udzieloną zgodą.

Wycofanie zgody polega na skierowaniu do ELEKTROBUDOWY SA wiadomości w formie papierowej
lub elektronicznej, analogicznie do tego w jaki sposób zostały przez Pan/Panią przesłane dokumenty
aplikacyjne, z wyraźnym wskazaniem w treści dokumentu informacji o wycofaniu zgody na
przetwarzanie danych osobowych przesłanych w dokumencie aplikacyjnym.

Marki Grupy ORLEN