Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Praca w IWMARK - Pracownik produkcyjny

20-10-2020  

IWMARK Marek Jankowski prowadzi działalność handlową w zakresie obrotu krajowego i zagranicznego łożyskami tocznymi od roku 1993. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w 2017 roku firma rozszerzyła profil działalności o produkcję łożysk marki własnej. Kierując się wieloletnim doświadczeniem stara się sprostać wymaganiom swoich klientów, oferując szeroki asortyment łożysk na potrzeby m. in. przemysłu, kolejnictwa, hutnictwa, górnictwa, motoryzacji, energetyki, rolnictwa oraz gospodarstwa domowego. Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Pracownika produkcyjnego, która dołączy do zespołu, zlokalizowanego w siedzibie firmy w Płocku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Płock

Region: ​mazowiecki


Zakres obowiązków:
przygotowanie towarów do produkcji;
pomoc operatorom maszyn produkcyjnych;
pakowanie produktów i przygotowanie ich do wysyłki;
transport towarów między stanowiskami pracy;
bieżące prace magazynowe.

Zapewniamy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
pracę w rozwijającej się firmie;
terminowo wypłacane wynagrodzenie;
możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.

Firma informuje, że odpowiada tylko na wybrane oferty.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@iwmark.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach związanych z procesem rekrutacji w firmie IWMARK Marek Jankowski (ul. Płocka 20, 09-472 Słupno, Cekanowo), w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych.

Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody. Żądanie wycofania zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych oraz nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.​
​​​​

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN