Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Praca w NEO-TEC - Kontroler Jakości

27-07-2022

NEO-TEC jest firmą dostarczającą specjalistyczne usługi inżynierskie w zakresie krytycznych maszyn przepływowych przemysłu petrochemicznego oraz energetycznego. Ma ponad 15 lat doświadczenia w inżynierii maszyn przepływowych i ponad 150 zakończonych z sukcesem projektów w Polsce i Europie. Działalność spółki koncentruje się na inżynierii w zakresie maszyn krytycznych dla przemysłu chemicznego, rafineryjnego i energetycznego, w tym produkcji specjalistycznych części do sprężarek, turbin i pomp oraz usługach w zakresie opiniowania, testowania i diagnostyki maszyn przepływowych. Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Kontrolera Jakości, która dołączy do zespołu, zlokalizowanego w siedzibie firmy w Płocku.

Stanowisko:

  • KONTROLER JAKOŚCI

Wykształcenie:

  •  techniczne

Wymagania:

·        Posiadanie uprawnień do badań 2 stopnia w zakresie:

VT – badania wizualne

MT – badania magnetyczno-proszkowe

PT – badania penetracyjne

·        znajomość czytania dokumentacji i rysunków  technicznych,

·        umiejętność współpracy w zespole,

·        prawo jazdy kat. B.

·        mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków :

·        Wykonywanie badań NDT: VT, MT, PT

o   dobieranie techniki badań nieniszczących oraz określanie ograniczeń w ich stosowaniu

o   sporządzanie instrukcji badań

o   przeprowadzanie i nadzorowanie wszystkich czynności badań z zakresu 1+2

o   ustawianie  systemów badań nieniszczących i sprawdzanie tych ustawień

o   interpretowanie i ocena wyników badań nieniszczących zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawnymi

o   sporządzanie i zatwierdzanie protokołów badań NDT

·        Kontrola wymiarowa produktów gotowych

·        Odpowiedzialność za parametry jakościowe kontrolowanych produktów

·        Wprowadzanie oraz monitorowanie działań mających na celu poprawę jakości produktów

·        Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji swoich zadań

·        Przestrzeganie wymaganych norm i przepisów

 Gwarantujemy:

·        stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,

·        bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; t.j. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz.926 ze zm.)”.

Firma informuje, że odpowiada tylko na wybrane oferty.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:  neotec@neo-tec.pl

Marki Grupy ORLEN