Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Praca w ROLMAR - Magazynier

24-03-2023  

ROLMAR Trade Sp. z o.o.  działa na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych od roku 1989. Spółka wchodzi w skład Markowski Group, prężnie rozwijającej się grupy producencko-dystrybucyjnej zatrudniającej ponad 600 pracowników. Jest jednym z największych dystrybutorów części dla rolnictwa i przemysłu w Polsce. Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Magazyniera, która dołączy do zespołu, zlokalizowanego w siedzibie firmy w Płocku.

Stanowisko: Magazynier                        

Miejsce pracy: Płock

Region: ​mazowiecki

Główne zadania:

- transport wewnątrz magazynu przy użyciu wózków paletowych,
- rejestracja operacji magazynowych w systemie informatycznym zarządzającym magazynem,
- potwierdzanie operacji magazynowych zgodnie z obowiązującymi procedurami.

 Oczekiwania:

- dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
- samodzielność, dokładność oraz terminowość,
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie dystrybucyjnym,
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych potwierdzone odpowiednim zaświadczeniem UDT – minimum WJ I,I
- umiejętność pracy w zespole.

 Zapewniamy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego dostępne są na stronie internetowej Firmy pod adresem: https://rolmar.pl/pl/kariera/

Firma informuje, że odpowiada tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; t.j. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz.926 ze zm.)”.

W celu możliwości prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez firmę Rolmar Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku (09-411), ul. Kobiałka 6, zarejestrowaną w krajowym rejestrze sądowniczym (KRS) pod numerem NIP: 7743247523, REGON:383290490, dalej jako Administrator Danych Osobowych) w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. OŚWIADCZAM, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w  tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”​​​​​​​​​​

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN