Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Praca we FLEXPOL - Specjaliska księgowy, Operator

14-01-2020

Flexpol Sp. z o.o. istnieje od 1996 r. W krótkim czasie spółka zdobyła dominującą pozycję na rynku polipropylenowej folii BOPP wykorzystywanej do produkcji szerokiej gamy nowoczesnych opakowań miękkich, które niemal całkowicie zastąpiły tradycyjne opakowania papierowe.
Od 2004 roku spółka jest częścią GRUPY SUPRAVIS. W skład grupy wchodzą dwie firmy produkcyjne: SUPRAVIS S.A. z Bydgoszczy oraz FLEXPOL Sp. z o.o. z Płocka, SUPRAVIS GROUP S.A. jest wiodącym podmiotem gospodarczym rynku materiałów opakowaniowych z tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma poszukuje do swojego zespołu osób na następujące stanowiska:

Stanowisko: Specjalista księgowy
Miejsce pracy: Płock

Główne zadania:
- księgowa obsługa aktywów trwałych, zapasów, kapitałów, rezerw i zobowiązań warunkowych, podatku odroczonego,
- rachunek kosztów,
- zamknięcie okresu, miesięczne i roczne sprawozdania finansowe,
- rozliczenia z budżetem w zakresie CIT, podatki lokalne, PFRON,
- sprawozdawczość pozostała: GUS, NBP

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia, finanse),
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w księgowości,
- praktycznego doświadczenia w zakresie pełnej księgowości,
- dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zapewniamy:
- stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
- szeroki pakiet usług medycznych Medica,
- grupowe ubezpieczenie na życie,
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, dofinansowanie do zajęć sportowych i kulturalnych, rodzinne spotkania integracyjne,
- pracę w prężnym oraz profesjonalnym zespole.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego dostępne są na stronie internetowej Firmy pod adresem: https://flexpol.pl/oferty-pracy

Aplikacji firma oczekuje na e-mail: praca@flexpol.pl

Stanowisko: Operator

- obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń do produkcji oraz cięcia folii,
- dbanie o wysoką jakość i bezpieczeństwo produktu.

- wykształcenie min. zawodowe,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji oraz uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Zapewniamy:
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: dofinasowanie do wypoczynku, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, dofinansowanie do zajęć sportowych i kulturalnych, rodzinne spotkania integracyjne,
- system sugestii pracowniczych: nagrody za zgłoszenie pomysłu wpływającego na usprawnienie pracy,
- odpowiednie przyuczenie na etapie wdrożenia,

Do dokumentów aplikacyjnych dołączyć należy następujące zgody na przetwarzanie danych osobowych:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Flexpol Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Łukasiewicza 46 zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.).
2. Oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie.
3. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.
4. Wyrażam zgodę na włączenie złożonych dokumentów do moich akt osobowych w przypadku zatrudnienia mnie w Flexpol Sp. z o.o.
5. Wyrażam zgodę na przechowywanie przedłożonych przeze mnie dokumentów przez okres jednego roku od zakończenia procesu rekrutacji w sytuacji, gdy proces rekrutacji nie zakończy się zatrudnieniem mnie na wskazanym powyżej stanowisku, w celu uwzględniania mojej kandydatury w kolejnych procesach rekrutacyjnych.​

Marki Grupy ORLEN