Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Cyberbezpieczeństwo w firmie- zapraszamy na szkolenie

29-10-2021  

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. wraz z Izbą Gospodarczą Regionu Płockiego serdecznie zapraszają na webinar zorganizowany w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbędzie się 10.11.2021 r. o godz. 13:00. Do współpracy zaprosiliśmy NASK - Państwowy Instytut Badawczy oraz ŁSSE - Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

W pierwszej części spotkania eksperci z Państwowego Instytutu Badawczego opowiedzą o „Cyberbezpieczeństwie w firmie”, wskażą jak rozpoznać zagrożenie w sieci i jak się przed nim bronić. Wyjaśnią, czemu tak naprawdę służy wykradanie danych - co prowadzi do pojęcia kradzieży cyfrowej tożsamości. Przedsiębiorcy powinni zrozumieć, że cyberprzestępstwa coraz częściej dotyczą właśnie firm. I co gorsze, obecna sytuacja pandemiczna wcale nie poprawia sytuacji. Powód? Pracownicy korzystają z systemów firmowych, ale często z własnego domu. A to wyraźnie obniża poziom bezpieczeństwa. To spore wyzwanie i należy mieć tego świadomość. O szczególnej wartości tego spotkania świadczy fakt, że jest ono przygotowane we współpracy z NASK. A to instytucja, która została powołana do walki z cyberprzestępstwami i dbania o poprawę bezpieczeństwa danych w sieci. Kluczowym polem aktywności NASK są działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa internetu, reagowaniem na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci w Polsce i koordynacja działań w tym obszarze. 

Natomiast w drugiej części webinaru przedstawiciel Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przybliży temat „Wsparcia dla nowych inwestycji” z naciskiem na zasady udzielania pomocy w postaci zwolnienia z podatku CIT dla osób prawnych/ PIT dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w związku z nową inwestycją.

 
Spotkanie odbędzie się w dniu 10.11.2021 r. o godz. 13:00 na platformie Zoom. Bezpośredni link do rejestracji: https://cyberbezpieczenstwo-tp2021-w-i.konfeo.com/

Szczegółowe informacje: Dział Rozwoju i Marketingu, e-mail:szkolenia@pppt.pl; tel. 24 364 45 30


 biznesinsta (002)_M.png

 ​

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN