Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
'Eksperymentowanie i projektowanie' w ramach Nocy Innowacji w PPPT

23-09-2020  

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. we współpracy z Fundacją Digital Poland serdecznie zapraszają uczniów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu organizowanym w ramach tegorocznej edycji Nocy Innowacji.

Noc Innowacji to  ogólnopolskie wydarzenie organizowane w ramach Festiwalu Cyfryzacji, którego celem jest m.in. edukacja społeczeństwa w zakresie cyfryzacji i nowoczesnych technologii oraz promocja Polski jako centrum światowych innowacji. Naszym zaangażowaniem w Noc Innowacji wychodzimy naprzeciw potrzebom i pokazujemy świat przyszłości z bliska. Wydarzenie to jest okazją, by w tym wypadku uczniowie i nauczyciele na własne oczy i uszy przekonali się jak nowoczesne technologie zmieniają nasze codzienne życie.

Zapraszamy na inspirujący i interaktywny wykład prof. Janusza Kempy, wieloletniego profesora Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Warszawskiej, członka Stowarzyszenia Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja w Płockunt. „Eksperymentowania i projektowania innowacji w warunkach szkolnych”, który odbędzie się 10.10.2020 r. (tj. sobota), w godzinach 16:00-17:30, za pośrednictwem platformy Zoom. Na przykładzie projektów, które brały udział w latach 2016-2020 w elitarnym konkursie BEAMLINE FOR SCHOOLS uczestnicy dowiedzą się jak działa akcelerator cząstek elementarnych w CERN w Genewie i jakie technologie pozwala rozwijać. Zapraszamy również młodzież do dyskusji o przyszłości innowacji oraz o odwadze, jaką trzeba mieć, by kreować nową rzeczywistość.

Poniżej przedstawiamy program spotkania:

1.        Interaktywny wykład pn. „Eksperymentowanie i projektowanie innowacji  warunkach szkolnych”- dr hab. Janusz Kempa, profesor Politechniki Warszawskiej.

2.           Dyskusja.

3.           Konkurs z nagrodami.

 

Termin spotkania:                        10 października 2020 r. godz. 16.00

Rejestracja:                                  https://app.evenea.pl/event/841453-11/

Więcej informacji i zapisy:           Dział Rozwoju i Marketingu, Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A., tel. 24 364 45 30


plakatS.jpg


 ​

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN