Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Innowator Mazowsza - wystartował ponownie

30-07-2019  

 

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom jakim jest wspieranie zarówno firm jak i naukowców w rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań mamy przyjemność ogłosić, że Województwo Mazowieckie we współpracy ze Startup Academy jest organizatorem XI edycji konkursu „Innowator Mazowsza”.

Tematyka konkursu obejmuje innowacje techniczne (produktowe i procesowe), organizacyjne, marketingowe i inne o potencjalnej wartości gospodarczej, które mogą zostać wdrożone lub są stosowane w codziennej praktyce biznesowej.

Poprzednie edycje konkursu, których głównym organizatorem był Urząd Marszałkowski cieszyły się ogromnym powodzeniem. Jesteśmy przekonani, że właśnie rozpoczynająca się XI edycja będzie jeszcze większym sukcesem.

Jeśli prowadzisz biznes, który wspiera innowacje w rozwoju gospodarczym województwa mazowieckiego lub jesteś naukowcem, którego praca doktorska podejmuje tematykę innowacji to koniecznie zgłoś swój udział do Innowatora Mazowsza!

Nabór wniosków do udziału w konkursie „Innowator Mazowsza” już ruszył i potrwa do 19.08.2019 r.

W listopadzie 2019 roku na oficjalnej gali zostaną wyłonieni i nagrodzeni za opracowywanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań młodzi naukowcy oraz firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Łączna pula nagród to aż 113 tys. zł!

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach: Innowacyjna Firma oraz Innowacyjny Naukowiec.
 
Zapoznaj się z regulaminem konkursu:  http://bit.ly/regulamin-konkursu-xi-edycja
 
Nie czekaj, aplikuj już dziś!
 
W kategorii Innowacyjna Firma: http://bit.ly/formularz-online-inno-firma
 
W kategorii Innowacyjny Naukowiec: http://bit.ly/formularz-online-inno-naukowiec

Startup Spark 2.0

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN