Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Udział PPP-T S.A. w kongresie EBN

22-06-2023  

14 i 15 czerwca 2023 roku, w sercu Europy, w Brnie, odbył się EBN Congress 2023, jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie innowacji i przedsiębiorczości. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem "Innowacja w czasach niepewności", co dobrze odzwierciedla aktualne wyzwania, przed którymi staje świat biznesu i nauki. Sieć EBN (European Business and Innovation Centre Network) skupia różnego rodzaju organizacje z całej Europy i poza nią, które wspierają rozwój innowacji i przedsiębiorczości. Członkostwo w sieci uzyskał również Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A., a jego przedstawiciele wzięli udział w kongresie.

Konferencja zgromadziła ekspertów, liderów biznesu, naukowców i przedsiębiorców z całego świata, aby razem przemyśleć i podjąć dyskusję na temat roli innowacji w burzliwych i nieprzewidywalnych czasach. Podczas dwóch dni intensywnych sesji i paneli dyskusyjnych, prelegenci z różnych sektorów i dziedzin dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak radzić sobie z niepewnością, jak przekształcać wyzwania w możliwości oraz jak technologia i nauka mogą pomóc społeczeństwu poradzić sobie z kryzysem. Paneliści podkreślali, że zasadniczym narzędziem do innowacji jest wprawdzie technologia, natomiast kluczową rolę odgrywają również ludzie, ich kreatywność, zdolność do adaptacji i otwartość na zmiany.

Konferencja oferowała także okazję do sieciowania i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Podczas wydarzenia odbyły się liczne warsztaty i sesje networkingowe, które pozwoliły uczestnikom na wymianę pomysłów i nawiązanie potencjalnych partnerstw.

1686302074273.jpg


Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN