Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Tak, biznes zaczyna się w Płocku ! Gala finałowa programu akceleracyjnego - 14.06.2022

02-06-2022  

Już 14 czerwca 2022 roku o godz. 17:30 zapraszamy do siedziby Płockiego Parku Przemysłowo-Technologiocznego S.A. na galę finałową naszego programu akceleracyjnego "Start in Park". W jej trakcie zaprezentowane zostaną start-upy, które wzięły udział w drugiej już edycji programu oraz poznamy zwycięzców. 

I choć dopingowanie nowych pomysłów biznesowych samo w sobie jest ekscytujące, na tym plan programu nie kończy się. W czasie gali finałowej przewidziane zostały dwa występy uznanych prelegentów. Pierwszym będzie Izabela Makosz. Prowadzi własny biznes od 15 lat, a do tego jest motywacyjnym mówcą oraz mentorem i konsultantem biznesowym. Podczas gali finałowej skupi się jednak na TikToku. To jedna z wiodących p​latform społecznościowych, która dziś może się stać kluczowym narzędziem sprzedażowym w firmie. Pani Izabela opowie jak nagrać filmik, który może się okazać "czułym kopniakiem" do budowania nowej grupy klientów.

Kolejnym z prelegentów będzie Arkadiusz Sadowski – człowiek z doświadczeniem w branży farmaceutycznej, który od zera zbudował gospodarstwo pasieczne, specjalizujące się w gospodarowaniu potrzebami najbardziej wymagających klientów segmentu premium. Pan Arkadiusz opowie o typologii sukcesu i o tym, jak czasami oryginalne czy nieszablonowe pomysły, potrafią "chwycić" i zmienić świat biznesu.

Udział w wydarzeniu jest w pełni bezpłatny. Uczestnicy są jedynie proszeni o zarejestrowanie swojego udziału pod linkiem zamieszczonym poniżej:

https://app.evenea.pl/event/startinparkfinal/​


galafinal_sytart_grafikasss.png 
 
 

AGENDA

17.30-18.00   Rejestracja gości

18.00-18.15   Otwarcie Gali

18:15-19:00   Czuły kopniak do działania, czyli jak tworzyć wideo, które sprzedaje”- Izabela Makosz

19:00-19:30   Ogłoszenie laureatów Programu Akceleracyjnego, wręczenie nagród

19:30-19:45   Przerwa

19:45-20:00   Występ wokalny Aleksandry Ziemińskiej  – uczestniczki programu „Start in Park”

20:00-20:30   „Z garażu do kosmosu” – power speech Arkadiusz Sadowski

20.30             Networking​


Zapraszamy !​​

konferencja, linkedin, Justyna Duszyńska, Networking

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN