Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zapraszamy na Startup Camp Płock

10-06-2022  Aktualności

Youth Business Poland zaprasza na warsztat Startup Camp Płock organizowany wspólnie z Płockim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym oraz Mazowiecką Uczelnią Publiczną w Płocku w ramach naboru do III edycji programu akceleracyjnego Mazovian Startup.


Temat:
Od pomysłu do własnej firmy. Warsztat Lean Startup

Kiedy: 13.06.2022 r. w godz. 17.00-18.30.

Gdzie: Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku, aula budynku przy ul. Gałczyńskiego 28.

 
Agnieszka Lewandowska, CEO Startup Sc​hool, poprowadzi warsztat nt. zastosowania metodologii Lean Startup w rozwoju projektów biznesowych.

Spotkanie będzie również okazją do poznania oferty programu akceleracyjnego Mazovian Startup III, w ramach którego można otrzymać wsparcie w rozwoju swojego projektu biznesowego i zawalczyć o nagrody o wartości 75 000 zł.

Podczas warsztatu dowiesz się:

  • Czym jest Lean Startup i dlaczego korzystają z niej znane startupy i firmy takie jak Tesla czy Toyota,
  • Dlaczego masz statystycznie większe szanse na sukces korzystając z tej metody,
  • Co robić i czego nie robić podczas rozwoju swojego pomysłu biznesowego,
  • W czym może pomóc program akceleracyjny oraz jak znaleź​ć dobry akcelerator oraz środki finansowe na rozwój,
  • Jak dołączyć do akceleracji w Mazovian Startup i pracować nad rozwojem swojego biznesu z doświadczonymi Mentorami i Partnerami Biznesowymi.

Dodatkowo, poznasz praktyczne aspekty korzystania z Lean Canvas oraz wspólnie z innymi uczestnikami weźmiesz udział w ćwiczeniach i przedyskutujesz swoje pomysły i rozwiązania.

Spotkanie jest organizowane w formie interaktywnej  uczestnicy będą mogli poznać i przećwiczyć nowo nabyte kompetencje oraz zadawać pytania.

Nie zwlekaj - Zarejestruj się:
https://forms.gle/AKZUAPzrWrmTpCC17

MAZOVIAN Startup
to program akceleracyjny skierowany do innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów z Mazowsza. Założeniem projektu jest kompleksowe wsparcie i przyśpieszenie rozwoju startupów. Organizatorem projektu jest Województwo Mazowieckie, a jego realizatorem Youth Business Poland.

Mazovian Startup_III_grafika_OST_OST.jpg

konferencja

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN