Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zapraszamy na webinar pn. Startup Camp- historie polskich startupów

14-07-2021  

"Startup Camp- historie polskich startupów". Czyli o tym jak podbić serca inwestorów, rynki azjatyckie i stworzyć aplikację w wieku 19 lat.

Województwo Mazowieckie we współpracy z Youth Business Poland rozpoczęło poszukiwania 30 innowacyjnych startupów w ramach drugiej edycji Mazovian Startup. Czym jest Mazovian Startup, jak aplikować do programu rozwojowego, jak zdobyć 50 000zł oraz pozyskać wiedzę od doświadczonych ekspertów? Wszystkiego dowiesz się podczas webinaru.

Już 21 lipca o godz. 11:00 podzielimy się historiami innowacyjnych rozwiązań takich jak Plantalux czy aplikacji mobilnej Sen Yours. Plantalux rozpoczął od Mazovian Startup, a w tym momencie podbija nie tylko serca inwestorów, pozyskując 1,5 mln zł, ale też rynki azjatyckie. Zadebiutują również maturzystki Weronika i Paulina, które stworzyły aplikację mobilną SenYours. Na koniec Adrian Migoń- Prezes Zarządu YBP opowie jak dołączyć do akceleracji, w czym może pomóc oraz na co zwrócić uwagę przy zakładaniu firmy. 

Najważniejsze zagadnienia, które przekażemy podczas wydarzenia: 

  • Jak przetestować pomysł na biznes;

  • Jak rozwijać sprzedaż za granicą i pozyskać inwestora;

  • Co robić i czego nie robić podczas rozwoju firmy;

  • W jaki sposób skalować biznes oraz jakie przeszkody można napotkać, tworząc innowacje;

  • W czym może pomóc program akceleracyjny oraz jak znaleźć dobry akcelerator;

  • Jak stworzyć aplikację mobilną.


Bezpośredni link do rejestracji na webinar: https://tiny.pl/9qzd8 


Webinar realizowany jest w ramach naboru do programu akceleracyjnego Mazovian Startup, we współpracy z Płockim Parkiem Przemysłowo -Technologicznym.

Webinar jest pierwszym krokiem do finału, w którym można zdobyć​ 50 000 zł oraz liczne nagrody Partnerów. Wystarczy, że zostawisz nam swoje zgłoszenie! Od finału dzielić będą Cię 4 miesiące intensywnej nauki!


webinar startup camp_S.pngprogram akceleracyjny_slider 3@2x-100_S.jpg​​​

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN