Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Start pierwszego programu akceleracyjnego w Płocku

30-01-2020  

W dniu 29 stycznia 2020 r. przedstawiciele Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. zainaugurowali pierwszy w regionie program akceleracyjny. Wydarzenie zostało połączone z ciekawym warsztatem. W jego ramach specjalista z agencji Social Media Now - Piotr Chmielewski mówił o wykorzystaniu Facebooka w promocji marki.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. realizując swoje cele statutowe stawia na innowacje. Jedną z ważniejszych w nadchodzących miesiącach stanie się program akceleracyjny. W jego ramach grupa 21 osób otrzyma wsparcie podczas rozwoju i tworzenia własnej działalności gospodarczej. Co oznacza wsparcie? Przede wszystkim wiedzę uzyskiwaną podczas serii szkoleń i warsztatów. W ich trakcie uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zdobywać środki na realizacje swoich pomysłów czy w jaki sposób realizować zadania związane z księgowością. Kluczem do sukcesu w przypadku programu akceleracyjnego jest też wsparcie mentoringowe. Pary uczestnik - mentor zostały przedstawione publiczności podczas wydarzenia. Role opiekunów zostały przypisane osobom, które w świecie biznesu zdążyły osiągnąć sukces. W trakcie bezpośrednich spotkań z uczestnikami mentorzy będą konsultować modele biznesowe wybrane przez uczestników, sposoby wdrażania pomysłów w życie czy kwestie związane chociażby z opłacalnością działalności i zagadnieniami prawnymi. Przypomnijmy, że już od 1 lutego wyłonieni w ramach naboru uczestnicy programu akceleracyjnego rozpoczynają cykl szkoleń, który zakończy się w czerwcu.

Ważnym blokiem podczas wydarzenia zorganizowanego przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. stał się warsztat pt. „Jak ​wykorzystać Facebook w promocji swojej firmy”. Zagadnienie poruszane przez Piotra Chmielewskiego - stojącego na czele agencji Social Media Now jest o tyle kluczowe, że w XXI wieku nie da się oderwać komunikacji firm z klientami od kanałów oferowanych przez media społecznościowe.


« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN